reportážní fotograf Foto Máslo - reportáž demonstrace proti Zemanovi a Babišovi - Václavské náměstí

Šel jsem podpořit akci a získat několik zajímavých fotek z demonstrace na Váslavském náměstí proti Zemanovi a Babišovi. Musím říct, že to byl nadlidský úkol. Lidí bylo tolik, že se nedalo nikam dostat.

Co k tomu napsat? Je dost smutné, když se lidé chovají tak hrozně, vytvářejí špatnou situaci v České republice, neumí se k sobě chovat a obyčejní lidé musí vyjít do ulic a vyjadřit svůj názor, že už toho mají dost. reportážní fotograf Foto Máslo - reportáž demonstrace na Václavském náměstí proti Zemanovi a Babišovi

Demonstrace na Václavském náměstí – bylo plno

Opravdu zde bylo tolik lidí, že se nedalo projít od Muzea k Můstku. Nebojím se říct, že zde bylo tolik lidí, že náměstí bylo plnější než plochu u Bílého domu při jmenování Trumpa na prezidenta.

Setkání lidí nejen na Václavském náměstí, ale i na mnoha dalších náměstích v Čechách, Moravě a Slezsku, měly za cíl vyjadřit nesouhlas se současnou politickou situací a chováním Miloše Zemana a Andreje Babiše. Sám nechápu, že se Zeman stal prezidentem. Mnoho lidí kolem mě se diví a nesouhlasí. Naštěstí už mu nezbývá moc času.

reportážní fotograf Foto Máslo - reportáž demonstrace proti Zemanovi a Babišovi - Václavské náměstí

V Paze se sešlo na demonstraci na Václavském náměstí tolik lidí, že nešlo pořádně projít na druhou stranu. Již brzy před šestou hodinou se náměstím vinuly davy lidí ze zastávek mhd a metra. Viděl jsem mnoho zajímavých transparentů a lidí, ale kvůli davu lidí nešlo udělat jakoukoliv fotku. Ale i přes tu tlačenku se mi povedlo udělat několik pěkných snímků z dálky i pár reportážních portrétů.

reportážní fotograf Foto Máslo - reportáž demonstrace proti Zemanovi a Babišovi - Václavské náměstí

Doufejme, že se situace u nás zlepší. Nebude potřeba další demonstrace na Václavském náměstí. Politici se vymění za schopnější a poctivé. Lidé budou u voleb chytřejší. No a hlavně příjdou občané volit a něco změnit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *