Přeskočit na obsah

Detaily svatebního focení

Těší mě Váš zájem o mou tvorbu.
 
Základní přehled služeb je na mých stránkách, které jste již pravděpodobně viděli. Mohu prozradit, že ještě chystáme online fotogalerii nebo elektronickou zálohu fotografií po dobu jednoho roku. Na tomto odkazu https://fotomaslo.cz/fullscreen/svatebni-fotografie/  jsou připraveny aktuální a průřezové fotografie nejen z předloňského roku.

 

Před svatbou

Většinou a pokud je to možné se sejdu se snoubenci dříve před svatbou (celodenní focení), abychom se poznali a ujasnili si detaily. Můžeme se domluvit na předsvatebním focení. Pro závaznou rezervaci termínu se platí část z konečné částky (nevratná kauce). Teprve až po obdržení zálohy, rezervuji vybraný den pouze pro ně, nikomu dalšímu už nenabízím a další zájemce odmítám.

 

Během svatby

Svatební den se snažím zachytit nenápadným reportážním způsobem. „Inscenované“ focení je na domluvě všech zúčastněných (ale hlavně snoubenců) a také v závislosti na harmonogramu svatby. Není problém operativně změnit na místě. Na párové focení doporučuji spíše podvečer. Tam vám řeknu co a jak si představuji a společně něco vymyslíme. Nicméně během dne do děje nezasahuji a pouze se snažím zachytit hezké okamžiky dne. Hlavní je si celý výjimečný den užít.

 

Po svatbě

Do několika dní po svatbě posílám pár fotografií. Zde je čas doplatit zbývající domluvenou částku za služby. Všechny upravené fotografie v plné velikosti na flash disku dodávám do 2-8 týdnů (občas dříve, podle vytíženosti).

 

Cena svatebního focení

Cenu vypočítávám každému zákazníkovi zvlášť přesně na míru. Je závislá na mnoha faktorech jako je datum, místo, rozsah focení, roční období… Letos se více zaměřuji na celodenní příběhy, proto delší focení vychází finančně lépe než krátké balíčky. Ceny uvedené na webu jsou orientační pro plnou letní sezónu už včetně dopravy. Počet hodin se dá samozřejmě jakkoliv upravit podle Vašich potřeb (nemusíme se striktně držet časů mnou nabízených). Také se můžeme domluvit na potřebách a detailech, které chcete a nemám je uvedené na webu.

 

Pro spočítání přesné ceny, potřebuji znát:

  • datum svatby
  • místo kde se bude svatba odehrávat (přípravy, obřad, hostina)
  • co všechno chcete fotografovat (jak dlouho bude fotograf na místě)
 

podrobnější detaily a obchodní podmínky