Warning: session_start(): open(/data/web/virtuals/129031/virtual/session/sess_7a3c000b4989d115250424ace95c3c84, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /data/web/virtuals/129031/virtual/www/domains/fotomaslo.cz/wp-content/plugins/visual-portfolio/classes/class-get-portfolio.php on line 25

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/129031/virtual/www/domains/fotomaslo.cz/wp-content/plugins/visual-portfolio/classes/class-get-portfolio.php:25) in /data/web/virtuals/129031/virtual/www/domains/fotomaslo.cz/wp-content/plugins/visual-portfolio/classes/class-get-portfolio.php on line 25
Focení na moravském kopečku s větrným mlýnem u Bučovic - FotoMaslo - fotograf
fotograf portrétů Foto Máslo - portrétové focení Bučovice

Vyjeli jsme za fotoprojektem na Moravu. S modelkou a vizážistkou jsme připravili a nafotili fotografie na kopci s větrným mlýnem. Focení na Moravě bylo úžasné.

Focení na Moravě u větrného mlýnu

Ze skvělého výletu na Moravu, jsme přivezli několik pěkných sérií fotografií z různých míst. Začneme trochu netradičně. Od konce. Poslední foto série je z kopečka kde stojí nádherný větrný mlýn. Měli jsme to štěstí, že nám nádherně svítilo jemné světlo a my mohli vesele fotit. Focení na Moravě se opravdu povedlo.

Focení na moravě u Bučovic - fotograf portrétů a svateb Foto Máslo

Začali jsme celky a velkými kompozicemi. Trošku foukal větřík, což se nám hodilo k vlající vlečce děvečky Markétky. Trošku náročnější na zvládnutí, ale nějak jsme se s tím poprali a začali se věnovat dalším nápadům.

Focení na moravě u Bučovic - fotograf portrétů a svateb Foto Máslo

Jdeme ke dveřím a zkoušíme kliku. Co kdyby. To by už bylo moc dokonalé. U dveří jsem se jako fotograf vyřádil. Struktura starých prken ošlehaných větrem mě nadchla. To celé je rámované starýma pálenýma cihlama.  Tady jsme se vyřádili všichni. Já fotil, modelka se kroutila, osvětlovačka odrážela paprsky slunce, vizážistka mávala deskama  a vytvářela vánek. Lopatky mlýna sice neroztočila, ale vlasy modelky se pohnuly a vytvořili nádhernou dynamiku ve statické fotografii. No babičky, co si přišly sednout ke křížku opodál, z nás měli pěknou srandu.

Focení na moravě u Bučovic - fotograf portrétů a svateb Foto Máslo

Krom klasických portrétů zkoušíme fotit i nějaké netradiční pózy a pohledy. Nakonec stejně končíme v sedě u dveří. Pohoda a klídek určují další kousek fotografií během focení na Moravě. Portréty v sedě jsou fajn a uvolněné. Tady musím říct, že připravená vizáž od Sylvie z Brna je super. Opravdu je hodně znát jak se světlo chová na dobře nalíčené tváři. To je potom focení portrétu jednoduchá věc.

Focení na moravě u Bučovic - fotograf portrétů a svateb Foto Máslo

Tož teď už musíme vstát všichni. Využíváme poslední sluneční paprsky. Na druhou stranu se táhne úžasně jednoduchý horizont. Cesta lemovaná travou a navazující pole táhnoucí se až za horizont. Úžasné a jednoduché. Ta Morava a zdejší pahorkatina okolo Bučovic je opravdu malebná a fotogenická. A k tomu máme skvělou modelku, skvělou vizážistku, skvělou osvětlovačku, skvělé počasí a nakonec i fotografa. Tož to musí jít fotit samo.

Focení na moravě u Bučovic - fotograf portrétů a svateb Foto Máslo

 

 

Tímto chci poděkovat všem co se podíleli na tomto fajnovém projektu a společně přichystali jednotlivé části, které do sebe hezky zapadly:

 

 

Leave a comment


Warning: Unknown: open(/data/web/virtuals/129031/virtual/session/sess_7a3c000b4989d115250424ace95c3c84, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/web/virtuals/129031/virtual/session) in Unknown on line 0