Přeskočit na obsah

Svatební fotograf fotomaslo

Svatební fotograf to nemá jednoduché. Musí se hodně propagovat, aby ho klienti mohli nalézt. A následně je oslovit svou tvorbou, díky které se mu ozvou a domluví se svatební focení.

Svatební den je náročný na přípravu nejen pro snoubence. I svatební fotograf se musí připravit, pozvat vás, komunikovat, zajistit techniku, obhlédnout místo, zaranžovat jednotlivé části celého dne, tak aby zajistil prchavé okamžiky svatebního dne.

fotograf Martin Máslo - www.fotomaslo.cz

Po celý den je svatební fotograf ve střehu a snaží se zachytit zajímavé momenty a okamžiky. Zároveň je fajn pokecat s některými hosty, zjistit bližší info o příbuzných, lépe se poznat. Je jedno jestli jste fotograf z Litomyšle, fotograf z Prahy nebo z Náchoda.

Svatby jsou do jisté míry podobné, avšak s mnoha rozdíly a nuancemi. Nicméně fotograf svateb čerpá ze zkušeností předešlých svatebních fotografování a dokáže mnoho věci odhadnout nebo předvídat. Tím se odlišuje od ostatních fotografů jiných žánrů a má značný náskok a úspěšnost pěkných svatebních fotografií.

svatební fotograf Martin Máslo - www.fotomaslo.cz

Ne vždy je cena rozhodující. Určitě bych vybíral podle portfolia, znalostí a jednání svatebního fotografa. Jen tak se splní vaše přání a dostanete opravdu to, co jste si vybrali a přáli. Těžko bude fotograf vytvářet a upravovat fotografie jinak a podle vašich nejasných představ. Svatební sezóna je velice rušná a náročná, proto se může stát, že fotograf neodpoví hned nebo nebere telefon. Nebojte buď se ozve zpátky nebo se mu jen připomeňte. Přeci jen je pouhý člověk a v tom svatebním shonu nemůže stále myslet na všechno. Nicméně stačí hledat na internetu a podívat se na webové stránky fotografů a jejich prací.