Nabízím svatební fotografování, svatebního obřadu, svatebních příprav, svatebních oslav, všech akcí a tradic se svatbou spojených. Svatební focení je na domluvě svatebčanů a fotografa. Rozsah, cena a druh fotografií závisí na požadavcích svatebčanů a rozhodnutí obou stran. Obecně nabízím tři druhy focení, ale klidně se můžeme individuálně domluvit. Pro zjištění ceny a dalších detailů mě neváhejte kontaktovat nebo vyplňte formulář dole na této stránce.

ZÁKLAD:

až 2,5 hodiny svatební fotografování, 150ks upravených fotografií v elektronické podobě a maximální kvalitě pro tisk, 1ks retušovaná fotografie, data na DVD, 50ks vytištěných fotografií 10x15cm, vše uložené v pěkném dárkovém pouzdru.

PŮL DEN:

až 5 hodin svatební fotografování, 300ks upravených fotografií v elektronické podobě a maximální kvalitě pro tisk, 2ks retušovaných fotografií, data na flashdisku, 60ks vytištěných fotografií 13x18cm nebo 10x15cm, vše uložené v pěkném dárkovém pouzdru.

CELÝ DEN:

až 9 hodin svatební fotografování, 450ks upravených fotografií v elektronické podobě a maximální kvalitě pro tisk, 3ks retušovaných fotografií, data na flashdisku, 70ks vytištěných fotografií 13x18cm nebo 10x15cm, vše uložené v pěkném dárkovém pouzdru.

EXTRA:

více hodin svatebního fotografování (např. večer, párty…) nebo předsvatební fotografování, speciální požadavky, náročné úpravy fotografií, kolorování fotografií, a mnoho jiného se dá domluvit k plné spokojenosti novomanželů. Přijet mohu kamkoliv v České Republice, také Slovensku nebo Polsku. Cestovné počítám 5,-Kč/km.

Mohu zařídit kvalitní vyvolání vybraných fotografií na minilabu požadovaných rozměrů za rozumné ceny. Také nechat vytisknout velké tisky nebo plátna na plotru v maximální kvalitě. Dále můžu připravit data na fotoknihu, připravit koláž, nechat vyrobit/potisknout dárkový předmět (hrneček, tričko, podložku pod myš, puzzle, bryndák, zástěru…).

 

 

[contact-form-7 id=“981″ title=“svatba dotaz“]

 

 

One thought on “SVATBA”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *